До 70-ї річниці визволення Вишгорода

69-у річницю визволення України від німецько-фашистських загарбників та 70-у річницю визволення Києва у Вишгородському міському Центрі творчості відзначили урочистим зібранням.

Хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув у боях, визволяючи наше мсто, хто віддав життя на шляху до Перемоги.
Уривок з повісті Б.Васильєва «А зорі тут тихі…» вихованці театрального гуртка «Атос» (керівник Ольга Хуторна) показували в абсолютній тиші. Зал завмер, слухаючи монологи юних бійців за кілька хвилин до героїчної смерті. На очах глядачів, а серед них були й п’ятикласники ВЗОШ № 1 та гімназії «Інтелект», бриніли сльози.
Пісні з воєнної тематики виконали солісти вокальної студії «Спадкоємці переможців» Євгенія Волжаніна та Олексій Голтвенко, молодша група студії (керівник Ганна Покровська) – ансамбль «Домісолька».
Пам'ять про подвиги наших визволителів, описані в піснях, що прозвучали, зберігає і музей Бойової Слави Вишгородсьої ЗОШ № 1. Це, насамперед, історія та бойовий шлях 167-ї Сумсько-Київської двічі Червонопрапорної стрілецької дивізії, яка визволяла Вишгород. Про це розповіла вчитель Людмила Гаврильчина і запросила учнів інших шкіл побувати в музеї.
А джерелята продовжили день пам’яті полеглим і подяки живим: пісню «Катюша» у супроводі виступу гуртка сучасного танцю «Flesh» (керівник Вероніка Кобзар) виконав соліст вокальної студії «Полузір’я» (керівник – заслужена артистка України Тетяна Халаш) Арсеній Демидчук.
Окрасою заходу стали виступи соліста Юрія Паниці та Ганни Покровської, а також шоу-студії мод «Фантазія» під керівництвом Олесі Халаш і наймолодшої солістки Вероніки Черткової з піснею «Сонячний віночок». Пам’ятаючи, якою ціною наші бійці вибороли Перемогу, нинішні покоління люблять і бережуть рідну землю, свій край. Як свідчення цьому звучала пісня про наше місто, яку написали вчитель Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» Тетяна Голтвенко та її син Іван. А виконав Олексій Голтвенко. За чудове дійство подякував дітям, їхнім наставникам та художньому керівнику Центру творчості Тетяні Негоденко учасник війни Іван Романович Швець, нагадавши, що найголовніше для нас – збереження миру на землі.

/Files/images/DSC_1260.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 68

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.