Грибний сезон

Багатий урожай грибів подарувала нам нинішнього року осінь. Хазяйновиті жінки Спілки майстрів народного мистецтва вишивки м. Вишгорода, Творчого об’єднання «Світлиця» не тільки вдосталь заготували грибів на зиму, а й подбали про те, щоб зберігалися вони естетично й оригінально. Приєдналися до майстринь і вихованці гуртка «Золоті ручки» зі своїми мамами та бабусями. Не втримались від спокуси і педагоги.

Тож у кімнаті, де проходять заняття гуртка, а також збираються колективи майстринь, — справжнє грибне царство. Ця тематика, відтворена у техніці декупажу, — на скриньках Лізи Ступко та її мами Наталі, Андрія Дубини і його мами Ніни.

Тут і казковий грибний дім (фото 1074), створений майстринею Галиною Базяк. Жінка вишиває стрічками, бісером, щойно закінчила роботу над плащаницею для церкви св. Миколая, що у Демидові. Та, надихнувшись творчістю колег, виготовила й таку цікаву композицію, яка може цілком слугувати декорацією для лялькового театру.

Найменша вихованка гуртка — чотирирічна Даша Вараєва з бабусею Людмилою Василівною із солоного тіста, природних матеріалів зробили справжнісінького казкового гриба. Великими очима він здивовано спостерігає за всім, що відбувається довкола.

Полінка Панасенко, їй 11 років, виготовила композицію «Мухомори у горщику». Хоча ці гриби неїстівні, проте дуже гарні, яскраві. Мабуть, тому торбинки з їх зображенням пошили педагог Оксана Миненко, Ірина Шаль – мама гуртківця Андрія танайповажніша майстриня Олена Кобзар.

.

Її колега Раїса Іноземцева намаринувала, насушила грибів стільки, що вистачить і собі, і друзям. А даруватиме цю духмяну смакоту у банках, які сама й декупажила.

Керівник гуртка сучасного танцю Катерина Барладян теж не залишилась байдужою: попри зайнятість, пошила мухомор і виплела серветку з грибним обличчям.

У цьому диво-куточку примостилися і заєць з їжачком (фото 1522) — їх за допомогою техніки валяння виготовила майстриня Тетяна Швидка. Ця робота забирає немало часу. Наприклад, їжачок з’являвся на світ протягом семи днів.

Галерейності усій цій красідодає виставка написаних олією і вишитих картин майстрині Ніни Гордієнко (фото 0840), яку, з усього видно, полонила красуня-осінь. На її полотнах не лише урожай грибів, але й натюрморти, пейзажі.

У керівника Спілки і гуртка «Золоті ручки» Олени Кольвах для кожного автора, кожної роботи знаходяться теплі слова. Але вона не забуває сказати хороше насамперед і проВишгородську міську раду, якастворює сприятливі побутові умови для творчості дітей і майстрів./Files/images/DSC_1089.JPG/Files/images/DSC_1074.JPG/Files/images/DSC_0864.JPG/Files/images/DSC_0840.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 57

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.