«Коронний» марафон

Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»

Кохання і краса — вічне поєднання. Тожу Вишгородському міському Центрі творчості конкурс «Джерельна краса — 2014»цього року присвятили Днюзакоханих.

Десятеро чарівних, граційних учасниць вийшли на сцену, аби представитись глядачам. На них чекали конкурсні випробування у боротьбі за головний титул — Міс «Джерельна краса» — у двох вікових категоріях — 10-12 та 13-15 років.

Щойно конкурсантки розповіли про себе, свої смаки та захоплення, пристрасті та мрії, як на них уже чекали наступні конкурси, де треба було показати володіння голосом, інтонацією, артистизм, уміння триматися на сцені.

Та своїнайяскравішіталанти дівчатка відкрилиу конкурсі «Коронний номер».

Олександра Проценко на очах у здивованої публіки перетворила шматок тканини на вечірнє плаття; Вероніка Сарафанова (учениця Київської дитячої академії мистецтв)прочитала вірш «Найдорожчий скарб»як справжня актриса; тендітна Олександра Стецюк і впевнена у собі,голосиста Олександра Тихан (до речі, дівчатка — учасниці обласних, всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів) виконали свої улюблені пісні; пластичні й запальні Іванна Стащук та Катерина Іллєнок виступили зі Східними танцями. Словом, вийшов цілий міні-концерт. Хоча більшість джерельних колективівпротягом вечоратеж показали свої художні номери.

Тим часом дійство добігало кінця, а журі підбивало підсумки. І, коли для нагородження на сцену вийшли директор Центру творчості Наталія Кисіль, директор рекламного агентства «Медіа Альянс Груп» Оксана Устименко, автор проекту іорганізатор конкурсу Олеся Халаш,дівчатка затамували подих. Проте без уваги і нагород не залишилась жодна з них. Кожну учасницю відзначили у певній номінації, вручивши відповідну стрічку, маленьку корону, грамоту і солодощі. (Фінансово допоміг депутат Вишгородської міської ради Валерій Виговський).

Титул «Міс Глядацьких симпатій» у молодшій віковій категорії виборола Юлія Негоденко, у старшій —Вероніка Сарафанова.

Титул «Віце-Міс«Джерельна краса» у молодшій віковій категорії дістався Олександрі Проценко, а у старшій — знову ж таки Вероніці Сарафановій.

Нагородження титулом «Міс «Джерельна краса» у молодшій віковій категорії провела володарка цього титулу минулорічного конкурсу Марія Джунь. А головний титул дістався у молодшій віковій категорії Іванні Стащук, у старшій — Олександрі Тихан!

Незважаючи на те, що у «Джерелі» постійно відбуваються цікаві заходи, та саме від такого конкурсу очікуєш чогось незвичайного, феєричного. І організатори, справді, потішили. Хоча головне не в інтризі — хто кращий чи найкращий. Залучення дітей та молоді до творчості, до змістовного дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури — головна мета кожного заходу і щоденної роботи педагогів «Джерела»

Кiлькiсть переглядiв: 46

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.