"Територія добра і творчості" - виставка образотворчого мистецтва.

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей затишне зелене подвір’я Вишгородського міського Центру творчості «Джерело» розцвіло усіма барвами – студія творчості «Ра» демонструвала роботи своїх вихованців.

Відкриваючи виставку, директор Центру Наталія Кисіль відзначила досягнення студійців і її керівників Ольги Ралко та Олени Ралко, продемонструвавши одну з останніх ексклюзивних дитячих робіт – саморобну книжечку. Вона з’явилася у співпраці юних журналістів та художників: 12-річний Ілля Поляков (студія журналістики «Струмок») написав казку, а ілюструвала її 11-річна Олександра Цибуля (студія «Ра»).

Охочих подивитися виставку зібралося багато – батьки, студійці, їхні братики, сестрички, бабусі, просто цікаві. Затримувалися не лише біля робіт авторів, яким від трьох років, а й біля гурту у національних костюмах – це фольклорний колектив «Співаночка» зі своїм керівником Валентиною Демочко, не жалкуючи голосів, посмішок і виразних рухів, дарували всім жартівливі українські пісні і «Многая літа» – організаторам заходу.

Сама ж виставка вражала розмаїттям, адже були тут картини, написані пастеллю (розміщені у коридорі закладу), олією, колективні композиції із солоного тіста – у техніці ліплення, із пластиліну – об’ємне ліплення з декоруванням намистинами і багато іншого.

А оскільки джерельні види творчості облюбували не лише діти, а й батьки, вже традиційно їхні роботи на виставках – поруч. Ось «Янгол» і «Весна» – малюнки олією п’ятирічної Софійки Анохіної, яка рік займається у студії. А ось «Берізки», «Мальовничий край» – її мами Наталії. Софійчин братик Степанко, якому два з половиною рочки, також із задоволенням малює.

- У мене дуже гарні враження від побаченого, – каже Наталія Анохіна. – Роботи надзвичайно позитивні, такі ж як і діти та їхні наставники.

- Здається, робіт менше, ніж зазвичай, але, мабуть, тому що вони не в залі, а на просторому подвір’ї. А це так красиво – серед зелені, під променями травневого сонечка, – додає Катерина Федоряк, картини якої «Троянди», «Морський пейзаж» – поруч із творчістю її п’ятирічного сина Федора.

Директор закладу Наталія Кисіль також вражає своїми здібностями. Хоч надзвичайно зайнята, але знаходить час для улюбленого заняття – образотворчого мистецтва. У її картинах – «Поле», «Човник» – безліч простору і тонке відчуття краси довкілля.

Дітлахи мали можливість не лише споглядати на вже готові твори – кожен бажаючий став співавтором колективного полотна. Звучали слова пісні «Ми діти твої, Україно!» , а малеча виключно яскравими кольорами зображувала найбажаніше – сонце, квіти, сердечка.

Ця картина, як сказала художній керівник Центру Олена Сікорська, стане справжнім символом зустрічі.
Газета "Вишгород"

/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4568 (1).JPG /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4563.JPG
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4564.JPG /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4596.JPG
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4599.JPG /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4569.JPG
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4615.JPG /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4652.JPG
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4656.JPG /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4659.JPG
/Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4563.JPG /Files/images/vistavka_ra_2014/DSC_4596.JPG

Фотозвіт виставки тут

Кiлькiсть переглядiв: 62

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.