"Казкові пригоди у Джерельній країні" - звітний концерт вихованців початкового рівня навчання

У Вишгородському міському Центрі творчості «Джерело» вихованці (молодша група) та їхні наставники звітували про свою роботуза рік яскравим концертом.

«Джерело» – це безкінечний потік талантів, який з кожним днем збільшується, перетворюючись на велику потужну ріку. Це показав і концерт маленьких вихованців (деякі з них вийшли на сцену вперше в житті), – ділиться враженнями юна журналістка Центру творчості,учениця 5-Б класу гімназії «Інтелект» Каріна Коцюба. – Глядачі не зогледілись, як опинились не в залі, а на … озері з жабками. Найстарша з них грала роль диригента, а всі інші (учасники колективу сучасного танцю «Padedanse» Катерини Барладян) співали у ритм: ква-ква-ква і весело витанцьовували! Далі, ніби підхоплені вітром, ми вже були на лузі, де безтурботно грають діти. Але раптом прогримів грім і пішов дощик. Усі сховалися під парасольки. А щоб не було сумно, колектив «Домісолька» (керівник Ганна Покровська) завів веселу пісеньку./Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4165.JPG

З кожним номером ми опинялися в іншому місці і дивилися неповторні номери, кожен із яких чомусь повчав. Маленькі «падедансики», колектив «Flash» Вероніки Манзюк – ніколи не сумувати, ЗарінаДжунь та «дівчинка-зоря» Вероніка Черткова з вокальної студії «Полузір’я» (керівник Тетяна Халаш) – природно триматися на сцені, колектив народного танцю «Джерельце» Світлани Стащук – дивам перевтілення. А дівчатка зі«Співаночки» (керівник Валентина Демочко) вкотре підтвердили, що українська народна пісня – запальна, щира, рідна».

Цілком погоджуюся із враженнями Каріни Коцюби. Дійсно, за навчальний рік, що минає, наша джерельна країна збагатилася, стала яскравішою, адже на сцені нині засвітилося багато нових зірочок. І ми, дорослі, осяяні чудовим настроєм, веселими усмішками і відчуттям гордості за наших вихованців.

Вони, до речі, підготували ще й казку про пригоди Вовка та Козенят. Як кажуть, стару, добру, відому з дитинства, але на новий лад. Над її постановкою майже протягом трьох місяців працювала зі своїми вихованцями керівник театральної студії «АТОС» Ольга Хуторна. «Діти були дуже сумлінними і надзвичайно відповідально поставились до виступу. Навіть найменші – 5-6-річні Олександра Демидчук, Нестор Хуторний, Арсен Шкляр, Костя Костюков, Єва Борисенко», – розповідає Ольга Вікторівна. Їй вдалося навчити дітей гарній дикції, розкрити характери своїх героїв. Та головне – об’єднати їх в одну маленьку театральну сім’ю, де кожен розуміє, поважає, підтримує один одного. Для цього, найперше, каже керівник, знадобилася беззаперечна дисципліна і наполеглива праця.

Можливо, саме тому все вдалося так добре, і так природньо зіграли свої ролі Антон Корабельников (Вовк), Ярослава Сапон (Коза), Софія Катеджян (Сова), Вікторія Потоцька (Рибка), Юлія Якубишина (Півень).

Допомогли у створенні декорацій та костюмів директор закладу Наталія Кисіль, завуч Оксана Миненко, керівник студії «Золоті ручки» Олена Кольвах; в озвученні казки і організації маленьких артистів – вихованці старшої групи театрального гуртка Марина та Катерина Іллєнок.

У захопленні від джерельних дітей і художній керівник закладу, актриса Олена Сікорська, яка нещодавно працює в Центрі творчості: колективи чудові, діти прекрасні! Тому, безперечно, все найкраще – попереду, і маленькі зернятка, посіяні у грунт творчості, любові і натхнення, незабаром дадуть гарні міцні паростки.

/Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4171.JPG /Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4151.JPG
/Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4157.JPG /Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4180.JPG
/Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4184.JPG /Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4199.JPG
/Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4189.JPG /Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4191.JPG
/Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4210.JPG /Files/images/zvt_2014_malecha/DSC_4229.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 54

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.