Осінній вернісаж

Чудовий «Осінній вернісаж», підготовлений джерельними колективами, став своєрідною осанною нинішній порі року – яскравій, загадковій, з легким присмаком суму і відчуттям останнього тепла.

Але Фея Всесвіту, яка завітала на свято, була стурбована: стихії природи підняли бунт. Земля – через те, що люди про неї не дбають, Природа – через забрудненість повітря, що не дає дітям рости здоровими. Але Флора, Вода і Повітря сподіваються, що люди зрозуміють свої помилки і потурбуються про довкілля. Аби так і сталося, діти у своїх різнопланових виступах розкривали красу і велич матінки- природи: гурток сучасного танцю «Флеш» (керівник Вероніка Манзюк) – у танці квітів, солістка вокальної студії «Полузір’я» (керівник Тетяна Халаш) Олександра Стецюк – у пісні «Зоря на небі», шоу-студія мод «Фантазія» (Олеся Халаш) – у колекції дизайнерського одягу «Українське сонце». Глядачі гаряче аплодували колективу «Спадкоємці переможців» (Ганна Покровська), вихованцям гуртка народного танцю (керівник Світлана Стащук), які супроводжували виступ солістки вокальної студії «Полузір’я» Олександри Вєрємєєвої, а також виконали ще кілька запальних таночків, фольклорному гуртку «Співаночка» (керівник Валентина Демочко).

Тема турботи про природу червоною ниткою проходила через усе свято. Адже найкраще, що ми маємо, – від неї. І як джерело оберігає все довкола від посухи, так і Центр творчості «Джерело» береже таланти кожної дитини, дає наснагу та силу. Це відчувалось у виступі учасниці ряду конкурсів Олександри Тихан і зовсім юної солістки Вероніки Черткової, у злагодженості колективу «Pa de danse» (керівник Катерина Барладян), які виконали заключний танець у супроводі пісні «Мы желаем счастья вам». Повітряні кульки після їхнього виступу веселково парили над залом, як нагадування про те, що наш світ різнобарвний, красивий, але тендітний водночас. Тому треба його берегти…

– До вернісажу колективи готувалися ретельно і натхненно, тому пройшов він на одному диханні, – каже організатор свята, художній керівник Центру Тетяна Негоденко. – Цим святом ми розпочали ще один рік дитячої творчості. Переконана, він буде цікавим і неповторним.

/Files/images/osnny_vernsaj/DSC_0929.JPG

/Files/images/osnny_vernsaj/DSC_1049.JPG

/Files/images/osnny_vernsaj/DSC_1065.JPG

/Files/images/osnny_vernsaj/DSC_0970.JPG

/Files/images/osnny_vernsaj/DSC_1049.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 49

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.