/Files/images/fantazya/ава фантазия лето ок.jpg

ТЕБЕ ПРИВАБЛЮЄ ЯСКРАВИЙ ТА ЗАХОПЛЮЮЧИЙ СВІТ МОДИ?
МРІЄШ СТАТИ ЗІРКОЮ ПОДІУМУ ЧИ ВІДОМИМ ДИЗАЙНЕРОМ ОДЯГУ?

ЗНАЧИТЬ МИ ЧЕКАЄМО САМЕ НА ТЕБЕ!!!

ШОУ-СТУДІЯ МОД "ФАНТАЗІЯ"

Керівник - Олеся Андріївна Клімова
/Files/images/fantazya/SAM_3938.JPG /Files/images/fantazya/12193579_1173869195961451_199448632211450.jpg
/Files/images/fantazya/13775_1014956928519346_6253004835312090793_n.jpg /Files/images/fantazya/kVdcdCMV2bQапк.jpg
/Files/images/fantazya/SAM_5863.JPG /Files/images/fantazya/collageриве.jpg

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС
/Files/images/fantazya/FGIcRurYW0Q.jpg /Files/images/fantazya/2sJmoDaeaL8.jpg
/Files/images/fantazya/DSCfg_0769.jpg /Files/images/fantazya/QXDtNLO5ZEfghk.jpg
/Files/images/fantazya/SAM_3413.JPG /Files/images/fantazya/SAM_3419.JPG

Сьогодні у світі стали досить популярними професії які так чи інакше пов’язані зі світом моди. До них належать: моделі та фотомоделі, стилісти, іміджмейкери, ілюстратори моди, аналітики моди, дизайнери одягу (модельєри), візажисти, перукарі, косметологи, парфумери. Сюди ж можна зарахувати представників творчих професій інших груп, які працюють в сфері моди і стилю, а також шоу-бізнесу, наприклад, фотографи, оператори, видавці модних журналів, актори, співаки, танцюристи тощо.Ці професії дуже тісно пов’язані між собою, особливо, в результаті їхньої спільної творчої співпраці, покази моди перетворюються на яскраве та феєричне театралізоване модне шоу.
Але в наш час дитині дуже складно розібратися в такому вирі інформації самостійно, для цього їй необхідна допомога ззовні, яку може надати навчання у нашій Шоу-студії мод «Фантазія». Навчання за даною програмою дозволяє дитині навчитися і відчути себе художником-модельєром, дизайнером одягу, стилістом, моделлю та актором одночасно в процесі цікавої діяльності створення власними руками та демонстрацією модного одягу, реалізуючи свої творчі здібності. Все це збагачує творчий потенціал дитини, пробуджує здатність мислити, фантазувати, творити, закладає основи формування інтересу до пізнання навколишнього світу, до пізнання основ мистецтв.

ДІЯЛЬНІСТЬ СТУДІЇ

Шоу-студія мод «Фантазія» - це студія, в якій бажаючі зможуть виготовити одяг чи сценічний костюм за своїм ескізом та представити його публіці в шоу-показі колекції. В студії навчаються діти віком від 6 до 17 років.
Шоу-студія мод «Фантазія» була заснована у 2011році на базі Вишгородського міського центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді "Джерело".
Шоу-студія мод «Фантазія» проводить активну концертну діяльність. Колектив приймає участь у всіх масових заходах, як у межах центру творчості, так і у міських та районних заходах. Також приймає участь у міжнародних, обласних, районних конкурсах, фестивалях та благодійних акціях.
Шоу-студія мод підтримує творчі зв’язки з вокальними, театральними, хореографічними колективами центру творчості, а також з колективами міста. Активно співпрацює з ними та робить спільні творчі проекти.
У творчому доробку колективу є колекції на різну тематику: «Сукні», «Квітка пустелі», «Паперова королева», «Піратки», «Чаклунство», «Сонячний віночок», «Бал-маскарад», «Східний базар», "Третя від Сонця...", "Сон зимової ночі", "За весною, за красною" та ін. Шоу-студія мод знаходиться у постійному творчому пошуку.

За невеликий проміжок часу, вихованці студії змогли здивувати глядачів такими колекціями, як "Сукні", "Квітка Пустелі", "Паперова королева", " Піратки", "Сонячний віночок", "Третя від Сонця...", "Сон зимової ночі", "За весною, за красною"., "Осіння фантазія", "Різдвяні янголи", "Santa tell me...", "Фруктовий бум", "Супергерої", "Black&White" та ін.


ДОСЯГНЕННЯ КОЛЕКТИВУ
Обласний фестиваль-огляд театрів мод "Феєрія моди" (м. Бориспіль) 2016 рікІІ місце
ІІ Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Підкори сцену" (м.Київ)
2015 рік
Лауреат ІІІ премії
Обласний фестиваль дитячих театрів мод "Феєрія моди" (м. Б. Церква) 2014 рікІІІ місце
Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв "Зірковий олімп" (м. Полтава) 2013 рікЛауреат ІІІ ступеню в номінації "Оригінальне мистецтво. Театри мод."
Міжнародний фестиваль -конкурс мистецтв "Зірковий олімп" 2013 рік. Он-лайн голосуванняЛауреат І ступеню

Шоу-студия мод Фантазия.wmv

Детальніше про нас:

/Files/images/fantazya/50000000.png Наш сайт

/Files/images/fantazya/sfs_fantasy.png

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.